SMAJ200CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 200V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SMAJ200CA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMAJ200CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    275 V
  • Family:
    SMAJ200CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.5 A