SDR7045-330M
Bourns
Inductor Power Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.22A 150mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SDR7045330M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SDR7045-330M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    33 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    1.22 A
  • Maximum DC Resistance:
    150 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C