SDR2207-100ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 10uH 20% 100KHz 53Q-Factor Ferrite 6.5A 17.2mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR2207100ML
  • 部件编号:
    SDR2207-100ML
    EAR99
    250
  • Inductance:
    10 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    6.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    17.2 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C