SDR1806-470ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 47uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 2.5A 0.095Ohm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR1806470ML
  • 部件编号:
    SDR1806-470ML
  • Inductance:
    47 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    95 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C