SDR1005-6R8ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 56Q-Factor Ferrite 3.4A 30mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SDR10056R8ML
  • 部件编号:
    SDR1005-6R8ML
    EAR99
    600
  • Inductance:
    6.8 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3.4 A
  • Maximum DC Resistance:
    30 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C