SDR0805-3R3ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 4.5A 20mOhm DCR T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: SDR08053R3ML
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Bourns
  • 部品番号:
    SDR0805-3R3ML
  • 測定単位:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    4.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    20 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C