SDR0403-2R2ML
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 4.5 x 4 x 3.2mm - 2.2uH - 1KHz - 2.6A - 47m Ohm.
描述 +
Search Keywords: SDR04032R2ML
  • 部件编号:
    SDR0403-2R2ML
  • Inductance:
    2.2 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    2.6 A
  • Maximum DC Resistance:
    47 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C