SDR0302-220ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 520mA 660mOhm DCR Automotive T/R
描述 +
Search Keywords: SDR0302220ML
  • 部件编号:
    SDR0302-220ML
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    0.52 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.66 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C