RL895-100M-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 10uH 20% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2.6A 40mOhm DCR RDL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RL895100MRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    RL895-100M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    40 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2.6 A