RL622-181K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 180uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 690mA 580mOhm DCR RDL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RL622181KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    RL622-181K-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    180 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    580 mOhm
  • Maximum DC Current:
    690 mA