PM5022-680M-RC
Bourns
Inductor Power Bobbin Core 68uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 2.1A 130mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM5022680MRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM5022-680M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Inductance:
    68 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    2.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    130 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C