PM1210-100J-RC
Bourns
Inductor RF Molded Bobbin Core 10uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.15A 2.1Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM1210100JRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM1210-100J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    140 mA
  • Maximum DC Resistance:
    2.1 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C