PM105-680K-RC
Bourns
Inductor Power Bobbin Core 68uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.1A 0.22Ohm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: PM105680KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    PM105-680K-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    68 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    1.1 A
  • Maximum DC Resistance:
    220 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    N/A
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 165
可立即发货 Buy all 165 in-stock or the regular minimum order quantity of 500