MOV-07D201KTR
Bourns
Var MOV 130VAC/170VDC 1200A 200V Thru-Hole Radial T/R
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MOV07D201KTR
  • 部件编号:
    MOV-07D201KTR
  • Varistor Voltage:
    200 V
  • Clamping Voltage:
    340 V
  • Clamping Current:
    10 A
  • Dimension:
    3.4 x 11 x 9 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    130 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    170 V
  • Maximum Surge Current:
    1200 A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Energy:
    13 J
  • Tolerance Voltage:
    10 %