MF-USML200/12-2
Bourns
PTC fuse, self-resetting, SMD 1210, 12 V (DC), 50 A, 4 A (trip), 2 A (hold), MF-USML200/12-2
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +