DR331-253AE
Bourns
Common Mode Chokes Dual 25uH 100kHz 500mA 200mOhm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: DR331253AE
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    DR331-253AE
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    5.7mm x 9.3mm x 5 mm