77F221J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 220uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 155mA 5Ohm DCR AXL T/R
描述 +
Search Keywords: 77F221JTRRC
  • 部件编号:
    77F221J-TR-RC
  • Inductance:
    220 uH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Resistance:
    5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    155 mA