4606X-102-471LF
Bourns
Res Thick Film NET 470 Ohm 2% 0.75W(3/4W) A±100ppm/A°C ISOL Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4606X102471LF
  • 部件编号:
    4606X-102-471LF
  • COO:
    CN
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    3
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C