4606X-102-121LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
描述 +
Search Keywords: 4606X102121LF
  • 部件编号:
    4606X-102-121LF
  • COO:
    CN
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    3
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    120 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C