4306R-102-101LF
Bourns
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole
描述 +
Search Keywords: 4306R102101LF
  • 部件编号:
    4306R-102-101LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    35
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    3
  • Number of Terminals:
    6
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C