3683S-1-105L
Bourns
Res POT 1M Ohm 3% 2W (23.62 X 42.32mm) Solder Lug Panel Mount. 3 decade
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TRAY 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3683S1105L
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3683S-1-105L
  • COO:
    HU
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Panel Mount
  • Number of Turns:
    N/A
  • Termination Style:
    Solder
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Tolerance:
    3 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    23.62 x 42.32 mm
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C