- 3386F-1-204TLF
描述
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 8.38mm (9.53 X 9.53 X 10.41mm) Pin Thru-Hole Tube
Search Keywords: 3386F1204TLF
供应商:Bourns
部件编号:3386F-1-204TLF
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536308000
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:200 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 9.53 x 10.41 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C