- 3313S-1-502E
描述
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.61 X 3.71 X 5.35mm) J-Hook SMD T/R
Search Keywords: 3313S1502E
供应商:Bourns
部件编号:3313S-1-502E
Power Rating:0.125 (1/8) W
Resistance Value:5 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:3.61 x 3.71 x 5.35 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C