3313S-1-203E
Bourns
Trimmer Resistor - Cermet - 20 kOhms - ±20% Tolerance - 0.125W - ±100ppm/°C - 1 Turn - Side Adjustment - J Lead - Surface Moun ...
描述 +
Trimmer Resistor - Cermet - 20 kOhms - ±20% Tolerance - 0.125W - ±100ppm/°C - 1 Turn - Side Adjustment - J Lead - Surface Mount.
Search Keywords: 3313S1203E
  • 部件编号:
    3313S-1-203E
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    3.61 x 3.71 x 5.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C