3223W-1-203E
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.9 X 3.52 X 4.16mm) J-Hook SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3223W1203E
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3223W-1-203E
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    11(Elec) Turns
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    3.9 x 3.52 x 4.16 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C