3214W-1-501E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 500 Ohm - 0.25W(1/4W) - 5(Elec)Turns - 4.8 X 3.9 X 5.3mm - J-Hook - Surface Mount.
描述 +
Search Keywords: 3214W1501E
  • 部件编号:
    3214W-1-501E
    EAR99
    250
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.8 x 3.9 x 5.3 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C