3214J-1-502E
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 5 X 3.71mm) J-Hook SMD T/R
描述 +
Search Keywords: 3214J1502E
  • 部件编号:
    3214J-1-502E
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.8 x 5 x 3.71 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C