1110-470K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 47uH 10% 1KHz Ferrite 2.8A 62mOhm DCR RDL
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 1110470KRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    1110-470K-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    298
  • Inductance:
    47 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    13.46 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    62 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2.8 A