MAL202118471E3
BC Components
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (12.5 X 30mm) Axial 0.287 Ohm 700mA 8000h 85°C Automotive Box
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: MAL202118471E3
  • 供应商:
    BC Components
  • 部件编号:
    MAL202118471E3
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    12.5 x 30 mm
  • Termination Style:
    Axial
  • Voltage:
    63 VDC