Q8F3BXXG220E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 220VAC @ 3mA - Flush - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +