Q12P2BXXSG12E
APEM Inc.
LED Panel Indicator - 12mm - Super Bright Green - 12VDC 20mA - 8.00mm Dia Lens Size - Black Prominent Bezel - IP67 - PC Pin.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +