ASEMPALP-212.5000MHZ-L-T
Abracon
Oscillator 212.5000MHz ±50ppm -40°C ~ 85°C LVPECL 2.25V ~ 3.63V
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +