S-1000N18-N4T1G
ABLIC Inc
Processor Supervisor 1.8V 1 Active Low/Open Drain 4-Pin(3+Tab) SC-82AB
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: S1000N18N4T1G
  • 供应商:
    ABLIC Inc
  • 部件编号:
    S-1000N18-N4T1G
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    2 x 1.25 x 0.9 mm
  • Manual Reset:
    No
  • Family:
    S-1000N
  • Maximum Power Dissipation:
    350 mW
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    5.5 V
  • Maximum Reset Threshold Voltage:
    1.818 V