- EEE-FK1J470P
EEE-FK1J470P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (8 X 10.2mm) SMD 250mA 2000h 105°C Automotive T/R
Descrição
Search Keywords: EEEFK1J470P
fornecedor:Panasonic
Número do item:EEE-FK1J470P
Reel Pack:
500 -
Capacitance Value:47 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:8 x 10.2 mm
Termination Style:N/R
Voltage:63 VDC