ECW-F6153JL
Panasonic
Cap Film 0.015uF 630V PP 5% (12.5 X 5.9 X 8.7mm) Radial 10mm 105°C Bulk
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECWF6153JL
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ECW-F6153JL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    0.015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    12.5 x 5.9 x 8.7 mm