ECW-HA3C152JQ
Panasonic
Cap Film 0.0015uF 1600V PP 5% (17.8 X 5.9 X 13.7mm) Radial 15mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECWHA3C152JQ
  • Número do item:
    ECW-HA3C152JQ
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.0015 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    17.8 x 5.9 x 13.7 mm