ECQ-E6105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 630V PET 10% (31 X 12.5 X 21.9mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
Descrição +
Search Keywords: ECQE6105KF
  • Número do item:
    ECQ-E6105KF
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 12.5 x 21.9 mm