ECQ-E4105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105°C Automotive Bulk
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECQE4105KF
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ECQ-E4105KF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    26 x 8.5 x 18 mm