- JW1FSN-DC12V
JW1FSN-DC12V
Panasonic Electronic Components
Descrição
Search Keywords: JW1FSNDC12V
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Panasonic Electronic Components
Número do item:JW1FSN-DC12V
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPDT
Maximum Current Rating:10 A
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:270 Ohm