- CD214C-T150ALF
CD214C-T150ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 150V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Folha de dados ACESSÓRIOS
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: CD214CT150ALF
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Bourns
Número do item:CD214C-T150ALF
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541109000
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Maximum Peak Pulse Current:6.2 A
Family:CD214C-T150A
Direction Type:Uni-Directional
Dimension:7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
Maximum Clamping Voltage:243 V