SMCJ150A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 150V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SMCJ150A
  • fornecedor:
    Bourns
  • Número do item:
    SMCJ150A
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.2 A
  • Family:
    CD214C-T150A
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    243 V