ESMQ351VSN151MP25S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 150uF 350V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 1120mA 2000h 85A°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: ESMQ351VSN151MP25S
  • Part No:
    ESMQ351VSN151MP25S
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    150 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    22 x 25 mm
  • Termination Style:
    Snap-In2202
  • Voltage:
    350 VDC