ESMQ201VSN681MQ30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 2680mA 2000h 85A°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: ESMQ201VSN681MQ30S
  • Part No:
    ESMQ201VSN681MQ30S
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    25.4 x 30 mm
  • Termination Style:
    Snap-In2202
  • Voltage:
    200 VDC