ESMG101ELL331MK25S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 330uF 100V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 760mA 2000h 85A°C Bulk
Description +
Search Keywords: ESMG101ELL331MK25S
  • Part No:
    ESMG101ELL331MK25S
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    12.5 x 25 mm
  • Voltage:
    100 VDC