- 1092A3-125VAC
1092A3-125VAC
VCC - Visual Communications Company
PMI RND .5" LED Amber Hi-Dome 125V Wire
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: 1092A3125VAC
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:VCC - Visual Communications Company
Parça Numarası:1092A3-125VAC
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:42.21 x 16 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:125 V
Color:Amber
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:13000 mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:25 mA