- CRGV1206F357K
CRGV1206F357K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 357 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Ta ...
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 357 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel