- CPF0603B13K7E
CPF0603B13K7E
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 0603 - 13.7 Kohm (+/-) 0.1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım