- CBT25J15R
CBT25J15R
TE Connectivity / Neohm Brand
Carbon Composite Resistor - 15 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 250V - Through Hole - -55°C to +125°C - Ammo Box
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım