- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- DTS23H11-35DN
TE Connectivity / Deutsch
DTS23H11-35DN
DTS23***-****
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar Bana Bildir
RoHS Uyumlu
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
DTS23***-****
Arama anahtar kelimeleri: DTS23H1135DN
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:TE Connectivity / Deutsch
-
Parça Numarası:DTS23H11-35DN
-
Diğer ad/olarak da bilinir:YDTS23H11-35DN0000
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536694020
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1 -
Contalanabilir:Yes
-
Hizalama Kilidi:0 °
-
Ters Cinsiyet:Standard
-
Eşleşme Hizalama Tipi:Keyed
-
Ön Yüklemeli:No
-
Polarizasyon Kodu:N
-
Kontak Tipi:PC Tail Socket
-
Ürün Tipi:Connector
-
Hermetik Kapalı:Yes
-
Kabuk Tipi:Welded Flange
-
Kontak Nominal Akımı (Maks.):5 A
-
Kontak Yerleşim Düzeni:11 – 35
-
Güç Pozisyonu Sayısı:0
-
Kabuk Boyutu:11
-
Yalıtım Malzemesi:Glass
-
Kablo Ölçüsü:22 – 28 AWG
-
Konnektör Sistemi:Cable-to-Panel
-
Eşleşme Tutma Tipi:Threaded
-
Devre Uygulaması:Signal
-
Çalışma Sıcaklığı Aralığı:-65 – 200 °C, -85 – 392 °F
-
Sinyal Pozisyonu Sayısı:13
-
Pozisyon Sayısı:13
-
Kabuk Malzemesi:Stainless Steel
-
Dairesel Konektör Kabuk Boyutu:11
-
Kabuk Taban Malzemesi:Stainless Steel
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
DTS23H11-35DN RoHS uyumlu mu?
Evet, DTS23H11-35DN RoHS uyumludur.
DTS23H11-35DN için teslim süresi nedir?
DTS23H11-35DN için standart teslim süresi yaklaşık 9 haftadır. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 0
Stokta Olmayan Miktar için Minimum Sipariş Miktarı:
13
9 Hafta
Gemi olabilir
11.30.26
Fiyat (USD)
Adet
Birim Fiyat
13
$743.36
25
$394.86
38
$265.24
50 +
$259.94
Teklif için tıklayın
Giriş yap
özel fiyatların kilidini açmak için