RSEG-20R5
TDK-Lambda
Power Line EMC Filter - 250VAC - 0.5A - PCB Mount - 20 x 32mm Footprint
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +